13.10.20

To było do przewidzenia ....

 Tak na prawdę to mam mętlik w głowie odnoście korona,   czy się boję? jasne, że tak lecz nie popadam w paranoję, nie chcę pisać na blogu teorii spiskowych jakich wiele można wyczytać lub usłyszeć, COVID jest faktem, ........................ moje przemyślenia? napiszę jedno zdanie, które obrazuje moje osobiste przemyślenia -> NIE MA NIC BEZ PRZYCZYNY 

CYTAT ...................

Ministerstwo Zdrowia – komunikat jak sobie radzić

Resort zdrowia zamieścił na swoim profilu na Twitterze grafikę zawierającą 10 rad, jak żyć w czasie epidemii koronawirusa, żeby poczuć się lepiej. Ministerstwo radzi, by zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne podczas epidemii. Wśród 10 rad znalazły się:


CYTAT ------ 

Komunikat jest związany z tym, że wielu z nas może czuć się gorzej z powodu nawału niezbyt dobrych informacji. Dodatkowo wszyscy znaleźliśmy się w żółtej strefie i jesteśmy zobowiązani do przestrzegania restrykcji. Ciągłe noszenie maseczek, krótsze funkcjonowanie lokali, godziny dla seniorów – to wszystko przypomina nam początki epidemii i budzi ogromny niepokój. 

Ministerstwo codziennie przypomina o konieczności zasłaniania nosa i ust w każdej przestrzeni publicznej. Dodatkowo należy pamiętać o ograniczeniach dotyczących przyjęć rodzinnych. W całym kraju dobowa liczba nowych zakażeń od tygodnia oscyluje w granicach 5 tysięcy.

źródło: ....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz